Něco o mně

Jmenuji se Hana Hiršová a žiji se svojí báječnou rodinou ve městě Napajedla. Před lety jsem skrze své zdravotní potíže pochopila nutnou změnu svého života. Poznala jsem, jak je důležité chápat sebe nejenom jako tělo, které mě nosí, ale také jako schránku, která uvnitř chrání velké bohatství, jenž je nutné poznat. Najít zářící diamant v nás a pochopit jeho sílu, která mění vše v nás i kolem nás. Být láskou neustále, v každém okamžiku, v každé situaci a prožívat štěstí ve svém životě. Je na každém z nás, jakou si zvolí cestu. 

V roce 2007 jsem odešla se svého zaměstnání a dala jsem se cestou sebepoznávání a učení, prošla jsem různými kurzy a semináři, na níž jsem se seznámila s novými přáteli, stejně smýšlejícími a se srdcem vždy otevřeným pomoci. Začala jsem přijímat vše, tak jak přichází a našla v tom nová poznání, která mě dovedla k mému poslání, k nalezení smyslu života a objevení svého Já. Nabízím vám také pomoc nalézt cestu, svou cestu. 

Otevřít se novým možnostem, poznat sami sebe, své pravé Já a uvědomit si - kdo jsem. Najít radost ve všech životních situacích a odstranit bolest ze svého života. Pochopit emoce, které prožíváme a jaký mají dopad na naše tělo, náš život, pokud jsou potlačeny a zapomenuty.

Být v lásce a harmonii se svým tělem, myslí a duší. Být v Jednotě, v souladu s prapůvodním Božským řádem, žít v přítomném okamžiku.

Kéž jste šťastni, kéž je vám dobře. Ať se vaše srdce rozzáří láskou.   

S láskou Hanka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akce

V této rubrice nejsou žádné články.