Metoda Lucia Torri Cianci

Tato METODA pochází z Itálie a učí nás, že hlavním nepřítelem není estetická nedokonalost či vada, ale že ze všeho nejdůležitější je pochopit sebe sama, pohlédnout do svého nitra a odhalit důvody, proč se necítíme dobře. Je pouze na našem rozhodnutí, zda chceme něco změnit. Naše tělo je připraveno na záchrannou masáž, na krém či esenci, které pomohou vyřešit problém - na znovuzrození. Jedna malá osobní apokalypsa, na kterou přistoupíme s jediným záměrem: probuzení naší existence.

Více než 40 let výzkumu, desetitisíce ošetření, průběžné testování práce a 30 let vyučování umožnilo realizovat tuto METODU v oblasti masáží. V tomto případě je slovo masáž velmi zjednodušené. I když se ve skutečnosti pracuje rukama na těle, pokračuje se následně analýzou příčin, které způsobily jistou nerovnováhu. Vhodnou technikou masáže je uvolněno tělesné napětí, které působí vnitřní utrpení.

Kosmetika ALIUS, která se používá při této METODĚ, se neomezí pouze na ošetření estetické nerovnosti. V lahvičkách a drahocenných flakónech ALIUS je něco, co míří mnohem výše: cenné esencionální oleje dosažené tradičními postupy uvolňují svá aroma a jsou přizpůsobeny k tomu, aby pomáhaly a zjemňovaly naši hrubost. Dříve, než se začnou zabývat tělem, se musí postarat o duši. V této syntéze tvořené citlivými doteky, slovy, strhujícími vůněmi a nakonec krásou je něco, co se podobá harmonii, kterou hledáme.

Důvod, proč má mnoho výrobků ALIUS základ tvořený z vysoce čistých panenských olejů je velmi jednoduchý: čich je v přímém spojení s mozkem.

Každá z vůní nebyla vybrána náhodně, ale proto, aby dosáhla určitého účinku společně s aktivními složkami obsaženými v daném výrobku, neboť i prostřednictvím čichu je možné vyrovnat naše emoce.

Při masáži se pracuje především na těchto částech těla:

       - na plosce chodidla, kde se aktivují reflexní zóny jednotlivých orgánů

       - na zádech, kde se uvolní nezpracovaná emoční zatížení

       - na přední části trupu pro posílení metabolismu celého organismu.

Prostřednictvím této Metody se nastartuje sebe-léčebný proces celého těla, který přispívá k celkové harmonii a vyvážené tělesné kondici.

Jedna procedura touto METODOU trvá 55 minut v ceně 650,-Kč.

                                             Je možné věnovat ošetření zakoupením dárkového poukazu.

 

Je okamžik pohlédnout do našeho nitra, je chvíle znovuzrození ...

 

www.elisale.cz/

www.aliuselementi.com/?l=cz